O KVALITE

O TYPU KONSTRUKCE DOMŮ A TRVANLIVOSTI

Domy Steco, které představujeme a nabízíme Vám, splňují samozřejmě nejen všechny standardy a předpisy České republiky ve všech směrech, ale jedná se o domy, které byly prověřeny v posledních 20 letech náročným německým, francouzským či švýcarským trhem, kde se realizuje více než 90% produkce firmy a kde uspěly na výbornou. STECO HAUS GmbH bude provádět stavby v ČR přes společnost Nový Domov Steco, kdy výrobní program je zcela totožný s programy a kvalitou v jakékoli jiné zemi EU. Nehrajeme si tedy na žádnou "dvoji kvalitu potravin", ale nabízíme i pro naše české zákazníky domy špičkové kvality jako v jakékoli jiné zemi.


Stavba vícepodlažního domu v mestečku Romont ve Švýcarsku

Stavba vícepodlažního domu v mestečku Romont ve Švýcarsku

NĚMECKÁ KVALITA, ITALSKÝ DESIGN A ČESKÉ CENY

Kromě ceny je nejdůležitější pro zákazníky kvalita. My nabízíme 2 základní kategorie domů. Standard a Premium. Rádi bychom hned na začátku zdůraznili, že  kvalita a složení materiálů základní nosné konstrukce a vnějších stěn se mezi domy ve standardní a prémiové kategorii neliší. Rozdíl je jen v použití materiálů, kdy u varianty Premium se používají materiály esteticky a kvalitativně vyšší urovně. Např. obkladů, dlažeb, sanitárního zařízení, plovoucích podlah, způsobu vytápění,  bezpečnostního zařízení a některých dalších funkčních a estetických doplňků a vymožeností, které si ale samozřejmě zákazník může nakombinovat i libovolně podle své vůle. Vše se dá dohodnout a nic není problém.


Stavba rodinného domu v mestečku Romont ve ŠvýcarskuZákladní část vnější stěny je v obou variantách naprosto stejná, kdy součinitel prostupu tepla konstrukcí U=0,12 Wm-2K-1. Takže odpovídají standardu pasivních domů (A) - tak zvaných "Áčkových" domů se spotřebou 15 kWh/m² ročně či méně. Od roku 2020 musí již kazdý nově postavený dům splňovat tento "pasivní energetický limit" a my jsme na to plně připraveni a umíme i víc. Pokud byste chtěli i lepší, tak ani to není problém. V našem výrobním programu jsou ještě i lepší stěny, podívejte se zde. Znovu zde platí: Vše se dá dohodnout a nic není problém.


Detail skladby vnější stěny ve variantě Steco PrémiumVelmi časté dotazy jsou také jak je to se životností těchto domů? Neshnije mi za pár let? Nesežerou mi ho brouci nebo myši? Konkrétně tento typ domů má životnost, vlastnosti a kvality stejné jako standardní, tzv. klasická nebo-li zděná výstavba. Konkrétně, dům tohoto typu z roku 1905 byl nedávno zbourán v Norsku, aby bylo možné na jeho místo postavit stejný, jen nový, větší a modernější. Druh a typ opracování dřeva, které se používá jako jeden ze stavebních materiálů a způsob, jeho především tepelného ošetření, probíhá za co nejpřísnějších ekologických podmínek,
a má životnost nejméně 200 let. Způsob přípravy a zpracování vylučuje přítomnost a existenci hmyzu či dřevokazných hub. Chemicky se dále ošetřují pouze objekty pro oblasti zvláštních klimatických charakteristik jako je Angola, Austrálie atp. takže v našich zeměpisných šířkách se jedná
i o domy s co nejmenším množstvím chemie použité pro základní konstrukci domu. Dřevo je ale pouze část ze všech použitých stavebnich hmot. Dalši materialy byly vybírany v průběhu let, týmem odborníků z toho nejlepšího, co se na evropském trhu v současné době nabízí.

Naše dveře jsou pro Vás vždy otevřené. Naši spolupracovníci a tým odborníků  jsou připraveni odpovědět a reagovat na jakoukoliv výzvu, nalézt pro Vás nejvhodnější řešení. Kromě pozornosti při výběru nejvhodnějšího domu (objektu) pro Vás a Vaši rodinu,  hledáme a vytváříme další řešení pro všechny potřeby, které byste mohli mít.


Koupelna vybavená výrobky Catalano

Kuchyně z moderní Italské produkce

Naše další týmy Vám pomohou vyřešit i jakékoliv jiné potřeby, na cestě k nejlepšímu řešení pro Váš nový domov. Neustále hledáme, poskytujeme
a zabezpečujeme nové hezké a příjemné lokality. Poradíme, pomůžeme a operativně Vás provedeme všemi administrativními úkony co nejjednodušším a nejrychlejším způsobem. Zajišťujeme nejpříznivější a nejflexibilnější úvěry na financování kompletní realizace stavby (pozemek, dům, vybavení). Stačí se rozhodnout a kontaktovat nás. Věříme, že máme řešení pro Vaši spokojenost.

Nový domov Steco

Pokud potřebujete spolehlivého partnera pro stavbu objektu podle Vašeho přání