Nový domov Steco, se sídlem v Praze, je nejnovějším členem renomované skupiny „Steco Group“.

Realizace bohatého sortimentu montovaných domů a objektů Steco Group, se úspěšně vyvíjí už celých 20 let na náročných trzích Evropy a světa (Německo, Švýcarsko, Rakousko, Švédsko, Francie, Španělsko, Nizozemsko, Angola...).

Úmyslem je představit program a rozšířit činnost především na trh České republiky a potom z centra v Praze rozvíjet a šířit aktivity i dále. 

Dlouholetá přítomnost představitelů skupiny a členů týmu v širokém spektru příbuzných oborů na tomto trhu, je zárukou snadnějšího se přizpůsobení stále rostoucím potřebám klientů. 

Steco Group ve svém složení má centrum komerčních aktivit a projektové kanceláře v Baden-Badenu v Německu a moderní výrobní závod v Bosně a Hercegovině.

Spolupracujeme s velkým počtem renomovaných evropských producentů materiálů a výrobků, kteří se prostřednictvím naší výroby zapojují do zhotovení Vašeho vysněného domu.

Nový domov Steco má se svým odborným týmem jako primární úkol to, aby inovativní řešení výstavby moderních montovaných domů, zpřístupnil jednomu z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě.


NÁŠ ODBORNÝ TÝM:

Ředitel (Realizace, Prodej, Stavebni dozor) - Ing.arch. Michal Weisser

Inženýring, Technický dozor - Ing.arch. Jiří Weisser

Technický ředitel - Ing. Tomáš Volf

Ředitel – Vedoucí Architekt Interiér Designer - Tamara Tufegdžić

Nový domov Steco

Pokud potřebujete spolehlivého partnera pro stavbu objektu podle Vašeho přání