SILVADEC – DŘEVO-KOMPOZITNÍ PODLAHY

Dřevo-kompozitní materiál Silvadec je založen na kombinaci tradice a zelené technologie, tedy na kombinaci dřeva a ekologického polymeru. Tímto způsobem získáte materiál, který nabízí stejnou krásu, design a pocit tepla teplo jako přírodní strom, který jde za jeho hranice. Ve skutečnosti: to obvykle nepotřebuje údržbu (olej, laky, výrobky pro ošetření), není šedá, není to vina, nevytváří trhliny, ne list, není praskliny v čipu, to není hniloba, barvy jsou stabilní a UV stabilní.

Evropské zkušební certifikáty vykazují vynikající vlastnosti výrobku (odolnost vůči chloru a moří, největší třída odolnosti proti skluzu) v místech, kde jsou kritické atmosférické podmínky.

Záruka je 10 let stará pro veřejnost a 25 let pro soukromé prostory proti napadení hmyzem, plísněmi a plísněmi proti hnilobám.

SILVADEC je francouzská společnost, která vyrábí a prodává po celé Evropě dřevěné kompozitní podlahy pro všechny exteriéry, ať už veřejné nebo soukromé.

Dřevo-kompozitní materiál Silvadec je založen na kombinaci tradice a zelené technologie, tj. kombinace dřeva a ekokompatibilních polymerů. Tímto způsobem se získá materiál, který nabízí stejnou krásu, design a pocit tepla jako přírodní dřevo, ale překračuje jeho hranice. Není ale třeba klasická údržba dřeva (olej, laky, výrobky pro ošetření), nešedne, nekroutí se, nepraská, nehnije, barvy jsou stálé a UV stabilní.

Evropské zkoušky a certifikáty vykazují vynikající vlastnosti výrobku (odolnost vůči chloru a mořské soli, nejvyšší třída odolnosti proti skluzu) v místech, kde jsou kritické atmosférické podmínky.

Záruka je 10 let pro veřejné prostory a 25 let pro soukromé prostory i proti hmyzu, houbám, plísním a proti hnilobě.
Nový domov Steco

Pokud potřebujete spolehlivého partnera pro stavbu objektu podle Vašeho přání