Rozhodnutí je Váš prvotní čin, je to spouštěč a začátek všeho. Je odrazem skutečných potřeb a přáním každé rodiny mít svůj vlastní krásný a milovaný koutek a splnit si tak své sny. Poté, když nás kontaktujete, jsme zde - různé týmy pracující jako jeden, abychom Vám pomohli vybrat pravé místo/lokalitu (pokud ještě nemáte), pomáhat Vám a provést Vás administrativnímy postupy, pomáhat při výběru nejlepšího řešení, modelu a typu domu podle Vašich potřeb.

Jsme zde také proto, abychom vymysleli a nabídli financování prostřednictvím nejvýhodnějších úvěrových smluv. Dále abychom udělali Váš nový domov krásným a zařídili ho, dle Vašeho výběru a rozhodnutí, vybavením a nábytkem ze široké škály nejkrásnějších a nejpraktičtějších modelů, nebo jej vyrobíme dle Vašeho přání. A na konec, s Vámi budeme "zalévat" Vaši novou krásnou zahradu.

Pokud nemáte místo a povolení, Vaše cesta s námi bude trvat asi 6 měsíců. Pokud máte místo, tak s našimi povoleními, Váš dům bude na Vašem pozemku v nedokončeném stavu za cca 2-3 měsíce (v závislosti na typu), a Vy si v něm s rodinou můžete v plném lesku užívat za cca 4 měsíce. Na cestě k uskutečnění snu,


 Postup k realizaci:

 

1. Projektový úkol: definujeme všechny nezbytné prvky a kroky pro dosažení cíle.

2. Experiment a výzkum: zkoumáme nové možnosti pro lepší vzhled a nejlepší řešení.

3. Spolupráce: Vaším projektem se zabývají naši špičkoví odborníci, přizpůsobující ho Vašim přáním a potřebám.

4. Komunikace: během projektu trvá partnerský vztah s Vámi.

5. Údržba: stále provádíme kontrolu kvality a zaškolíme Vás pro běžnou údržbu.

6. Satisfakce: dobře provedená práce je nejlepším doporučením pro naše a Vaše uspokojení.

VŠE NA JEDNOM MÍSTĚ.Nový domov Steco

Pokud potřebujete spolehlivého partnera pro stavbu objektu podle Vašeho přání